NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Urodziny Komputronik we Włocławku

2018-06-11 16:08:39

 

Komputronik hucznie świętuje urodziny swojego sklepu we Włocławku. Z tej okazji nie tylko odświeża salon stacjonarny, ale też przygotował dla swoich klientów specjalne promocje. Będzie można skorzystać z nich już w najbliższą sobotę, 9 czerwca, w odnowionym sklepie przy ulicy Chopina 55 we Włocławku. 

 

Nowy sklep Komputronik we Włocławku zostaje oddany do użytku po całkowitej rewitalizacji. W salonie o powierzchni 60 m2 znajdą się głównie produkty z działu IT. Jego wnętrze będzie spełniać najwyższe standardy zgodne z modelem przyjętym przez firmę Komputronik.

 

Urodzinowe re-otwarcie Komputronik we Włocławku to wydarzenie warte uwagi także ze względu na wyjątkowe promocje, przygotowane specjalnie tę okazję. Specjalna obniżka dotyczyć będzie m.in. laptopów i smartfonów oraz małego AGD. Na miejscu dostępne będą także telewizory w bardzo atrakcyjnych cenach. Komputronik przygotował również specjalną promocję na akcesoria takie jak zegarki sportowe czy słuchawki i głośniki bezprzewodowe.

 

Sklep będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Nowy Komputronik otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. W dniu urodzinowego re-otwarcia sklep czynny będzie od godziny 10:00. 

***

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, produktów AGD i RTV, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

 

 

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: