NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Łatwe płatności Apple Pay – już w Komputronik

2018-06-21 09:56:53

Wdrażanie innowacji płatniczych to jedna z naszych specjalności” – deklaruje Jerzy Łukasiewicz, Dyrektor Działu Usług w Komputronik SA. „Dzięki współpracy z naszym kluczowym partnerem, First Data® Polcard®, już od kilku tygodni testujemy nową formę płatności Apple Pay, dzięki czemu dziś jesteśmy w pełni gotowi na jej obsłużenie” – dodaje.

W ponad 200 salonach stacjonarnych sieci Komputronik, nową formę płatności testowano już od kilku tygodni a dziś jest ona w pełni dostępna dla klientów. Amatorzy zakupów online, którzy korzystają z platformy komputronik.pl, z Apple Pay będą mogli skorzystać w perspektywie kilku najbliższych tygodni.

„Apple Pay to usługa, która maksymalnie upraszcza dokonywanie płatności. Teraz nie trzeba mieć przy sobie portfela, by dokonać szybkiego zakupu. Od ponad 21 lat w Komputronik wdrażamy rozwiązania przyjazne naszym klientom, jesteśmy przekonani że również to zostanie przez nich docenione” – mówi Jerzy Łukasiewicz.

Dla tych, którzy chcą korzystać z usługi Apple Pay, Komputronik przygotował krótką instrukcję:

  1. Sprawdź na stronie firmy Apple, czy bank którego jesteś Klientem wspiera płatności Apple Pay. Informację znajdziesz pod adresem: https://support.apple.com/pl-pl/HT206637
  2. Zaktualizuj oprogramowanie w swoim urządzeniu.
  3. Skonfiguruj aplikację „Wallet” zgodnie z instrukcją pod adresem: https://support.apple.com/pl-pl/HT204506
  4. Zapłać za zakupy w jednym z salonów firmy Komputronik.
  5. Podziel się z nami swoją opinią, to dzięki nim udoskonalamy nasze rozwiązania.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: