NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Komputronik na Kaszubach

2018-06-28 16:20:38

30 czerwca br. od 10:00 Komputronik zaprasza wszystkich klientów do Galerii Kościerskiej przy ul. Miodowej 15 na re-otwarcie salonu w Kościerzynie. Z tej okazji przygotowano szeroki asortyment produktów i szereg atrakcyjnych promocji.

 

Komputronik będzie świętować wznowienie działalności swojego salonu w Galerii Kościerskiej w wyremontowanym i designerskim wnętrzu o łącznej powierzchni 64 m2. Zmieniono meble i wystrój, wzbogacono także asortyment. Klienci będą mogli znaleźć szeroki wybór produktów z kategorii Elektronika, Telefony i Smartfony w atrakcyjnych, urodzinowych cenach i zestawach. Rozszerzona oferta laptopów i telefonów z natychmiastową dostępnością to świetna okazja dla tych, którzy od razu, bez oczekiwania na dostawę, chcą cieszyć się zakupionym produktem. Komputronik przygotował bogatą ofertę smartfonów, które można wypróbować na miejscu – sprawdzić ich funkcjonalność i jakość wykonania. Istnieje możliwość zobaczenia także wielu innych akcesoriów i sprzętów. Nie zabraknie gadżetów takich jak: holdery, etui, szybki do telefonów, powerbanki, zasilacze, słuchawki i głośniki.

 

Dla tych, którzy poszukują dobrej jakości sprzętów domowego użytku, Komputronik przygotował specjalną niespodziankę. Klienci salonu znajdą w ofercie również tzw. „małe AGD”, czyli m.in.: mikrofalówki, żelazka, czajniki, odkurzacze, lokówki, prostownice. Na kupujących czekają atrakcyjne promocje i okazyjne ceny.

 

Komputronik w Galerii Kościerskiej będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

 

 

 

 

***

Komputronik, jeden z największych i najstarszych sklepów internetowych w Polsce, posiada prawie 200 placówek stacjonarnych rozmieszczonych w całym kraju. W ofercie Komputronik znajduje się ponad 80 tysięcy produktów kilkuset marek, w tym najnowszy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne, produkty AGD i RTV oraz produkty z kategorii Komputronik Home. Komputronik jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

 

 

 

Kontakt dla mediów:

Karolina Gajewska

Project Manager

Q&A Communications

karolina.gajewska@qacommunications.com

tel. kom.: +48 600 952 061

 

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: