NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Komputronik Biznes wdrożył rozwiązania IT w firmie UNIMETAL

2018-09-05 14:36:00

 

Skrócenie czasu planowania i obsługi procesów produkcyjnych wraz
z modernizacją obszaru druku we współpracy z marką Brother to najnowsze case study Komputronik Biznes. Wdrożenie zrealizowano wraz z firmą UNIMETAL będącą producentem urządzeń diagnostycznych dla stacji kontroli pojazdów
i serwisów samochodowych
.

 

- Potrzebowaliśmy rozwiązań informatycznych, które dotrzymają nam kroku i dlatego postawiliśmy na współpracę z doradcami z Komputronik Biznes – podkreśla Przemysław Turuk, Dyrektor Operacyjny Unimetal Sp.z.o.o.

W ramach projektu dostarczono także wydajne komputery własnej marki oraz wysokiej klasy drukarki firmy Brother dedykowane do operacji w trudnych warunkach. Komputronik Biznes zapewnił kompleksową modernizację rozwiązań IT w firmie.

- Komputronik Biznes posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji zarówno projektów informatycznych związanych z infrastrukturą, jak i w obszarze projektowania i tworzenia oprogramowania – podkreśla Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu Komputronik Biznes Sp. z.o.o. – Dzięki współpracy z taką firmą jak Unimetal mamy możliwość realizacji niestandardowych projektów, co wzbogaca nasze portfolio. Jesteśmy dumni z sukcesu naszych klientów – dodaje.

 

Zapraszamy do zapoznania się z case study UNIMETAL: https://youtu.be/hzgKHbL6tao

 ***

Komputronik Biznes Sp. z o.o. to integrator rozwiązań na rynku IT, oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji już istniejących systemów informatycznych. Komputronik Biznes posiada 6 filii w największych polskich miastach i skupia zespół stu kilkudziesięciu doświadczonych doradców, inżynierów i techników w całej Polsce. Spółka wchodzi w skład struktury Grupy Kapitałowej Komputronik SA.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: