NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Komputronik Biznes Platynowym Partnerem Lenovo

2018-10-03 07:52:00

 

 

- Jesteśmy dumni z faktu tak bliskiej kooperacji z Lenovo – podkreśla Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu Komputrnik Biznes. - Odznaka uczestnika Lenovo Partner Engage Program w najwyższej platynowej odsłonie umacnia naszą wiarygodność i pozycję na rynku. Korzystamy na tym wszyscy, nasi klienci, Lenovo i my sami – dodaje.

 

Platynowy status to najwyższy poziom partnerstwa, jaki nielicznym firmom oferuje Lenovo. Tym samym Komputronik Biznes dołącza do prestiżowego grona partnerów Lenovo. Zacieśnia to współpracę obu firm. W platynowym poziomie partnerstwa, Lenovo jeszcze mocniej wspierać będzie technicznie i marketingowo Komputronik Biznes, także na zasadzie partnerskiej współpracy. Status Platynowy oznacza bardzo jeszcze bliższą kooperację obu firm.

 

- Synergia korzyści współpracy Komputronik Biznes z Lenovo znajduje swoje potwierdzenie właśnie w tym platynowym certyfikacie – podkreśla Michał Nikielski, Partner Account Manager Lenovo Polska. – Jest to kolejny krok zacieśniania współpracy po czerwcowej umowie, dzięki której Komputronik Biznes został oficjalnym partnerem serwisowym produktów Lenovo. Cieszy nas, że przyczyniamy się do umacniania pozycji firmy Komputronik Biznes na polskim rynku – podkreśla.

 ***

Komputronik Biznes Sp. z o.o. to integrator rozwiązań na rynku IT, oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji już istniejących systemów informatycznych. Komputronik Biznes posiada 6 filii w największych polskich miastach i skupia zespół stu kilkudziesięciu doświadczonych doradców, inżynierów i techników w całej Polsce. Spółka wchodzi w skład struktury Grupy Kapitałowej Komputronik SA.

 

 

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: