NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Komputronik świętuje 22 urodziny

2018-10-05 12:12:00

Ponad 20 lat stażu sklepu Komputronik.pl i miliony przeprowadzonych transakcji, niemalże 200 salonów stacjonarnych, opinia lidera i rekordowe wzrosty sprzedaży nawet o 300 % w stosunku rok do roku. To tylko niektóre z efektów konsekwentnego rozwoju, który towarzyszy firmie Komputronik już od 22 lat. Tylko w ostatnich dwunastu miesiącach Komputronik przekroczył próg 100 tysięcy produktów w ofercie, otworzył 22 nowe salony agencyjne czy zainwestował w nową, ponad 30 tys. przestrzeń magazynu.

 

- To dzięki czemu od 22 lat tak doskonale radzimy sobie na polskim rynku, to umiejętność obserwowania jego potrzeb i umiejętność dostosowania się do nowych trendów oraz ich kształtowanie. Między innymi właśnie dlatego rok temu zmieniliśmy strategię komunikacji marki, w ramach której wszystkie nasze działania marketingowe prowadzimy pod hasłem: „dla tych, którzy…”. Dziś nasze urodziny chcemy obchodzić wspólnie z naszymi klientami, wierząc że wszyscy życzymy sobie najlepszego – komentuje Karolina Pietz-Drapińska, Dyrektor Marketingu w Komputronik..

 

Komputronik czerpiąc z wiedzy o swoich klientach, wie że to co dla nich najlepsze to np. świetna organizacja dnia codziennego, większa moc w działaniu, silniejsze emocje czy szczęście dzieci. Dlatego do 28.10.2018 w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym będzie można skorzystać z przygotowanej specjalnie na tę okazję oferty, która umożliwi spełnienie tych życzeń. W urodzinowej promocji znalazły się sprzęty elektroniczne, telefony, smartwatche, RTV i AGD, zabawki oraz sprzęty z kategorii HOME.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie internetowej: https://www.komputronik.pl/lp/22-urodziny/

 

***

Komputronik, jeden z największych i najstarszych sklepów internetowych w Polsce, posiada prawie 200 placówek stacjonarnych rozmieszczonych w całym kraju. W ofercie Komputronik znajduje się ponad 100 tysięcy produktów kilkuset marek, w tym najnowszy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne, produkty AGD i RTV oraz produkty z kategorii Komputronik Home. Komputronik jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

 

Kontakt dla mediów:

Karolina Gajewska

Group Project Manager

Q&A Communications

karolina.gajewska@qacommunications.com

tel. kom.: +48 600 952 061

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: