NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Komputronik Biznes po raz kolejny rzuca ,,Wyzwania IT”

2018-10-11 08:13:00

 

Całość spotkania miała formę cyklu prezentacji prowadzonych przez przedstawicieli partnerów technologicznych i przedstawicieli Komputronik Biznes. Nie zabrakło dostawców rozwiązań IT: Dell EMC, Microsoft, Veeam Software, Vertiv Co, Barracuda Networks, Samsung, Epson, 3D Phoenix, którzy mieli okazję zaprezentować swoje usługi i produkty w czasie wydarzenia. Jeden z panelistów Barracuda Networks zaprezentował rozwiązanie wykorzystujące sztuczną inteligencję chroniącą pocztę email przed atakami ze strony cyberprzestępców.

 

- Bardzo nas ucieszyła znakomita frekwencja na wydarzeniu. Dominowały przedsiębiorstwa z branży przemysłowej i handlowej. Kilkoro z naszych klientów zdecydowało się na uczestnictwo w roli prelegentów, opowiadając o efektywnych wdrożeniach jakie przeprowadził Komputronik Biznes - powiedział Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu, Komputronik Biznes Sp. z o.o.

 

Konferencję rozpoczęli Wojciech Buczkowski wraz z Sebastianem Pawłowskim – Prezes i Wiceprezes Zarządu Komputronik Biznes, którzy podsumowali ostatnie lata działalności, a także wizję rozwoju i plany na przyszłość.

 

Wśród prelegentów znaleźli się również przedstawiciele klientów Komputronik Biznes: INEA S.A., MAKRO Cash and Carry Polska S.A. czy Autostrada Eksploatacja S.A.

 

Podczas swojej prezentacji Komputronik Biznes przedstawił rozwiązania z zakresu ochrony danych, związane z budowaniem centrów danych, a także oprogramowanie własne z rodziny Movarch. Osobna prezentacja była poświęcona autorskiemu rozwiązaniu Komputronik Biznes w zakresie Digital Signage – MovarchDS.

 

Bardzo dobrze rozwija się nasza współpraca z Komputronik Biznes, uczestniczymy w sporej liczbie projektów, których efekty pojawią się niebawem. – powiedział Robert Reszkowski, Business Sales Manager, Epson Europe B.V. sp. z o.o. oddział w Polsce.

 

 

 

 ***

Komputronik Biznes Sp. z o.o. to integrator rozwiązań na rynku IT, oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji już istniejących systemów informatycznych. Komputronik Biznes posiada 6 filii w największych polskich miastach i skupia zespół stu kilkudziesięciu doświadczonych doradców, inżynierów i techników w całej Polsce. Spółka wchodzi w skład struktury Grupy Kapitałowej Komputronik SA.

 

 

Kontakt dla mediów:

Karolina Gajewska

Project Manager

Q&A Communications

karolina.gajewska@qacommunications.com

tel. kom.: +48 600 952 061

 

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: